Sportowe Archiwum


Zagłosuj na stronę
Sportowe Archiwum



07-11.09 Mistrzostwa Polski Amatorów - Płońsk
17.09 WBC, IBF waga junior lekka: Marco Antonio Barrera – Robbie Peden
01.10 waga ciężka: Antonio Tarver (USA) - Roy Jones Jr (USA)  Las Vegas
15.10 WBC waga półcieżka: Tomasz Adamek (Polska) - Thomas Ulrich (Niemcy)  Duesseldorf
05-13.11 Mistrzostwa Świata Amatorów - Mianyang
12.11 WBC waga ciężka: Witalij Kliczko (Ukraina) - Hasim Rahman (USA)

27.08-18.09 Vuelta A Espana - Hiszpania
12-18.09 Tour de Pologne
20-25.09 Mistrzostwa Świata UCI - Madryt (Hiszpania)

02.09 Amsterdam Athletics, EAA Permit - Amsterdam (Holandia)
03.09 IAAF World Athletics Final (Rzut młotem) - Szombathely (Węgry)
04.09 ISTAF 2005, TDK Golden League - Berlin (Niemcy)
09-10.09 IAAF World Athletics Final - Monaco

3.09 Eliminacje Mistrzostw Świata, m.in. Polska - Austria (Warszawa)
7.09 Eliminacje Mistrzostw Świata, m.in. Polska - Walia (Chorzów)
12.10 Eliminacje Mistrzostw Świata, m.in. Anglia - Polska

03.09 Letnia GP - Bischofshofen (K-125)
10-11.09 Letnia GP - Hakuba (K-120)
25-26.11 Puchar Świata - Kuusamo (K-120)
03-04.12 Puchar Świata - Trondheim (K-120)
10-11.12 Puchar Świata - Harrachov (K-120)
17-18.12 Puchar Świata - Engelberg (K-125)
29.12 Puchar Świata - Oberstdorf (K-125) - pierwszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni

09-11.09 Puchar Świata (Kobiety) - Chiny
15-18.09 ITTF PRO TOUR - China Open
22-25.09 ITTF PRO TOUR - Japan Open
06-09.10 ITTF PRO TOUR - Hungarian Open
13-16.10 ITTF PRO TOUR/EUROPE
27-30.10 Puchar Świata (Mężczyźni) - Liege (Belgia)
10-13.11 ITTF PRO TOUR - German Open
17-20.11 ITTF PRO TOUR - Swedish Open
07-10.12 2005 ITTF PRO TOUR GRAND FINALS
10-17.12 Mistrzostwa Świata Juniorów - Linz (Austria)

29.08 US OPEN - Flushing Meadows (USA)
10.10 Kremlin Cup - Moskwa (Rosja)
17.10 WTA Zurich Open - Zurych (Szwajcaria)
17.10 ATP Masters Series - Madryt (Hiszpania)
24.10 ATP St. Petersburg Open - St. Petersburg (Rosja)
31.10 ATP Masters Series - Paryż (Francja)
07.11 Sony Ericsson WTA Tour Championships - Los Angeles (USA)
07.11 ATP Tennis Masters Cup - Shanghai (Chiny)

02.09 Wielka Nagroda AMD Krsko - Krsko (Słowenia)
04.09 Play off Ekstraligi. II runda - rewanże
10.09 Grand Prix 2005 - Lonigo (Włochy)
15.09 Turniej o Wielką Nagrodę Browaru Krusovice - Slany (Czechy)
17.09 Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Wiener Neustadt
18.09 Finał Drużynowego Pucharu Europy - Togliatti (Włochy)
22.09 Finał MDMP
29.09 Turniej o Złoty Kask

01.10 Finał Drużynowych MŚ Juniorów
01.10 Zlata Stuha i Zlata Przilba - Pardubice (Czechy)
02.10 Finał Młodzieżowych IMP - Toruń
03.10 Memoriał Lubosa Tomiczka - Praga (Czechy)
09.10 Baraże o awans do Ekstraligi i I ligi
09.10 Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy - Lonigo (Włochy)
15.10 Memoriał Ryszarda Nieścieruka - Wrocław
23.10 Turniej o Łańcuch Herbowy - Ostrów Wielkopolski
03.12 Turniej Gwiazdkowy - Piła


Back To Top